пружина за ходовата част SUPLEX
пружина за ходовата част
| Производител | SUPLEX |
| Парт номер | 06203 |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 16 mm |
| дължина | 368 mm |
| външен диаметър | 175 mm |
| тегло | 4,4 kg |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
KYB RH2599
60.95 €
-20%
48.76 €
|
|
SACHS 998488
|
|
SPIDAN 55113
|
|
BMW 31336750333
|
| BMW X5 (E53) | 286 коня | бензин |
| BMW X5 (E53) | 184 коня | дизел |
| BMW X5 (E53) | 320 коня | бензин |
| BMW X5 (E53) | 218 коня | дизел |
