пружина за ходовата част SUPLEX
пружина за ходовата част
| Производител | SUPLEX |
| Парт номер | 09110 |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| страна на монтаж | задна ос |
| дебелина | 11 mm |
| дължина | 334 mm |
| външен диаметър | 118 mm |
| тегло | 1,6 kg |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
KILEN 52123
|
|
KYB RH6067
53.52 €
-20%
42.82 €
|
|
LESJÖFORS 4226124
44.91 €
-20%
35.93 €
|
|
ROC CS4232
|
|
SPIDAN 55234
|
|
FIAT 50700296
|
| Fiat STILO (192) | 80 коня | бензин |
| Fiat STILO (192) | 103 коня | бензин |
| Fiat STILO (192) | 133 коня | бензин |
| Fiat STILO (192) | 80 коня | дизел |
| Fiat STILO (192) | 115 коня | дизел |
| Fiat STILO (192) | 170 коня | бензин |
| Fiat STILO (192) | 140 коня | дизел |
| Fiat STILO (192) | 126 коня | дизел |
