пружина за ходовата част SUPLEX
пружина за ходовата част
| Производител | SUPLEX |
| Парт номер | 09111 |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| страна на монтаж | задна ос |
| дебелина | 11 mm |
| дължина | 331 mm |
| външен диаметър | 118 mm |
| тегло | 1,6 kg |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
KILEN 52124
|
|
KYB RH6068
42.95 €
-20%
34.36 €
|
|
LESJÖFORS 4226125
44.3 €
-20%
35.44 €
|
|
ROC CS4233
|
|
SPIDAN 55235
|
|
FIAT 50701363
|
|
FIAT 50702606
|
| Fiat STILO (192) | 80 коня | бензин |
| Fiat STILO (192) | 103 коня | бензин |
| Fiat STILO (192) | 133 коня | бензин |
| Fiat STILO (192) | 80 коня | дизел |
| Fiat STILO (192) | 115 коня | дизел |
| Fiat STILO (192) | 170 коня | бензин |
| Fiat STILO (192) | 95 коня | бензин |
| Fiat STILO (192) | 140 коня | дизел |
| Fiat STILO (192) | 90 коня | бензин |
| Fiat STILO (192) | 120 коня | дизел |
| Fiat STILO (192) | 150 коня | дизел |
| Fiat STILO (192) | 100 коня | дизел |
| Fiat STILO (192) | 126 коня | дизел |
| Fiat STILO (192) | 90 коня | дизел |
