пружина за ходовата част SUPLEX
пружина за ходовата част
| Производител | SUPLEX |
| Парт номер | 09163 |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 11,75 mm |
| дължина | 462 mm |
| външен диаметър | 143 mm |
| тегло | 2,17 kg |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
KYB RH3282
|
|
SPIDAN 85042
|
|
FIAT 50704418
|
| Fiat STILO (192) | 80 коня | дизел |
| Fiat STILO (192) | 115 коня | дизел |
| Fiat STILO Multi Wagon (192) | 115 коня | дизел |
| Fiat STILO (192) | 140 коня | дизел |
| Fiat STILO Multi Wagon (192) | 140 коня | дизел |
| Fiat STILO (192) | 120 коня | дизел |
| Fiat STILO (192) | 150 коня | дизел |
| Fiat STILO (192) | 100 коня | дизел |
| Fiat STILO Multi Wagon (192) | 120 коня | дизел |
| Fiat STILO Multi Wagon (192) | 150 коня | дизел |
| Fiat STILO Multi Wagon (192) | 100 коня | дизел |
| Fiat STILO (192) | 126 коня | дизел |
| Fiat STILO Multi Wagon (192) | 126 коня | дизел |
| Fiat STILO (192) | 90 коня | дизел |
