пружина за ходовата част SUPLEX
пружина за ходовата част
| Производител | SUPLEX |
| Парт номер | 10026 |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 10,25 mm |
| дължина | 337 mm |
| външен диаметър | 108 mm |
| тегло | 1,9 kg |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
KAGER 840280
|
|
KILEN 13070
|
|
KYB RA1199
32.47 €
-20%
25.97 €
|
|
LESJÖFORS 4027510
23.19 €
-20%
18.55 €
|
|
LESJÖFORS 4027511
26.84 €
-20%
21.47 €
|
|
MONROE SP0036
16.26 €
-20%
13.01 €
|
|
ROC CS0487
|
|
SPIDAN 48233
|
|
FORD 6113363
|
|
FORD 82AB5310EA
|
| Ford ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) | 50 коня | бензин |
| Ford ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) | 60 коня | бензин |
| Ford ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) | 73 коня | бензин |
| Ford ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) | 75 коня | бензин |
| Ford ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) | 90 коня | бензин |
| Ford ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) | 102 коня | бензин |
| Ford ORION II (AFF) | 73 коня | бензин |
| Ford ORION II (AFF) | 75 коня | бензин |
| Ford ORION II (AFF) | 72 коня | бензин |
| Ford ORION II (AFF) | 90 коня | бензин |
| Ford ESCORT III комби (AWA) | 69 коня | бензин |
| Ford ESCORT IV комби (AWF, AVF) | 60 коня | бензин |
| Ford ESCORT IV комби (AWF, AVF) | 73 коня | бензин |
| Ford ESCORT IV комби (AWF, AVF) | 75 коня | бензин |
| Ford ESCORT IV комби (AWF, AVF) | 90 коня | бензин |
| Ford ORION II (AFF) | 105 коня | бензин |
| Ford ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) | 88 коня | бензин |
| Ford ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) | 63 коня | бензин |
| Ford ORION II (AFF) | 60 коня | бензин |
| Ford ORION II (AFF) | 73 коня | бензин |
| Ford ORION II (AFF) | 90 коня | бензин |
| Ford ORION II (AFF) | 102 коня | бензин |
| Ford ESCORT IV комби (AWF, AVF) | 50 коня | бензин |
