пружина за ходовата част SUPLEX
пружина за ходовата част
| Производител | SUPLEX |
| Парт номер | 10030 |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 10,75 mm |
| дължина | 365 mm |
| външен диаметър | 109 mm |
| тегло | 1,9 kg |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
KYB RA1198
43.68 €
-20%
34.94 €
|
|
SPIDAN 48653
|
|
FORD 6130200
|
|
FORD 84AB5310EA
|
| Ford ESCORT III (GAA) | 132 коня | бензин |
| Ford ESCORT III (GAA) | 54 коня | дизел |
| Ford ORION I (AFD) | 79 коня | бензин |
| Ford ORION I (AFD) | 105 коня | бензин |
| Ford ORION I (AFD) | 54 коня | дизел |
