пружина за ходовата част SUPLEX
пружина за ходовата част
| Производител | SUPLEX |
| Парт номер | 10035 |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 11 mm |
| дължина | 375 mm |
| външен диаметър | 113 mm |
| тегло | 2,1 kg |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
KAGER 840229
|
|
KILEN 13090
44.3 €
-20%
35.44 €
|
|
KYB RA1200
35.12 €
-20%
28.09 €
|
|
LESJÖFORS 4027512
35.43 €
-20%
28.35 €
|
|
MONROE SP0403
23.19 €
-20%
18.55 €
|
|
ROC CS0883
|
|
SPIDAN 48918
|
|
FORD 6157902
|
|
FORD 86AB5310GA
|
| Ford ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) | 90 коня | бензин |
| Ford ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) | 54 коня | дизел |
| Ford ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) | 60 коня | дизел |
| Ford ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) | 102 коня | бензин |
| Ford ORION II (AFF) | 90 коня | бензин |
| Ford ORION II (AFF) | 54 коня | дизел |
| Ford ORION II (AFF) | 60 коня | дизел |
| Ford ESCORT IV комби (AWF, AVF) | 54 коня | дизел |
| Ford ESCORT IV комби (AWF, AVF) | 60 коня | дизел |
| Ford ESCORT IV комби (AWF, AVF) | 90 коня | бензин |
| Ford ORION II (AFF) | 105 коня | бензин |
| Ford ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) | 88 коня | бензин |
| Ford ORION II (AFF) | 90 коня | бензин |
| Ford ORION II (AFF) | 102 коня | бензин |
