пружина за ходовата част SUPLEX
пружина за ходовата част
| Производител | SUPLEX |
| Парт номер | 10190 |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 11,5 mm |
| дължина | 370 mm |
| външен диаметър | 142 mm |
| тегло | 2 kg |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
KILEN 13373
|
|
KILEN 16008
|
|
KYB RA1059
26.84 €
-20%
21.47 €
|
|
KYB RA1060
30.48 €
-20%
24.38 €
|
|
LESJÖFORS 4027558
27.38 €
-20%
21.9 €
|
|
MONROE SP0256
49.83 €
-20%
39.87 €
|
|
ROC CS0484
|
|
ROC CS3856
|
|
SPIDAN 49325
|
|
FORD 1022185
|
|
FORD 1105115
|
|
FORD 96FB5310LA
|
|
MAZDA 1105115
|
| Ford FIESTA IV (JA_, JB_) | 50 коня | бензин |
| Ford FIESTA IV (JA_, JB_) | 60 коня | бензин |
| Ford FIESTA IV (JA_, JB_) | 75 коня | бензин |
| Mazda 121 III (JASM, JBSM) | 50 коня | бензин |
| Mazda 121 III (JASM, JBSM) | 60 коня | бензин |
| Mazda 121 III (JASM, JBSM) | 75 коня | бензин |
| Ford FIESTA IV (JA_, JB_) | 90 коня | бензин |
