пружина за ходовата част SUPLEX
пружина за ходовата част
| Производител | SUPLEX |
| Парт номер | 10192 |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 11,75 mm |
| дължина | 385 mm |
| външен диаметър | 142 mm |
| тегло | 2 kg |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
KILEN 13374
|
|
KYB RA1058
37.04 €
-20%
29.63 €
|
|
LESJÖFORS 4027559
39.37 €
-20%
31.5 €
|
|
MONROE SP0055
43.68 €
-20%
34.94 €
|
|
ROC CS3065
|
|
SPIDAN 49505
|
|
FORD 1003604
|
|
FORD 96FB5310JB
|
|
MAZDA 1003604
|
|
MAZDA 96FB5310JB
|
| Ford FIESTA IV (JA_, JB_) | 60 коня | дизел |
| Mazda 121 III (JASM, JBSM) | 60 коня | дизел |
| Ford FIESTA кутия (J5_, J3_) | 60 коня | дизел |
| Ford FIESTA IV (JA_, JB_) | 75 коня | дизел |
| Ford FIESTA кутия (J5_, J3_) | 75 коня | дизел |
