пружина за ходовата част SUPLEX
пружина за ходовата част
| Производител | SUPLEX |
| Парт номер | 12098 |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| страна на монтаж | задна ос |
| дебелина | 9,5 mm |
| дължина | 262 mm |
| външен диаметър | 99 mm |
| тегло | 1,1 kg |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
SPIDAN 85083
|
|
HYUNDAI 5535005200
|
| Hyundai ATOS PRIME (MX) | 59 коня | бензин |
| Hyundai ATOS (MX) | 63 коня | бензин |
| Hyundai ATOS PRIME (MX) | 63 коня | бензин |
