пружина за ходовата част SUPLEX
пружина за ходовата част
| Производител | SUPLEX |
| Парт номер | 27043 |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 12,75 mm |
| дължина | 410 mm |
| външен диаметър | 159 mm |
| тегло | 3,5 kg |
| цветна маркировка | бял |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
KILEN 22080
|
|
KYB RG1127
37.96 €
-20%
30.37 €
|
|
KYB RG1135
33.13 €
-20%
26.5 €
|
|
LESJÖFORS 4072905
50.23 €
-20%
40.18 €
|
|
ROC CS2208
|
|
SPIDAN 49070
|
|
RENAULT 7700782273
|
|
RENAULT 7700782275
|
| Renault 19 I (B/C53_) | 58 коня | бензин |
| Renault 19 I (B/C53_) | 73 коня | бензин |
| Renault 19 I (B/C53_) | 90 коня | бензин |
| Renault 19 I (B/C53_) | 64 коня | дизел |
| Renault 19 I Chamade (L53_) | 64 коня | дизел |
| Renault 19 II Chamade (L53_) | 64 коня | дизел |
| Renault 19 II (B/C53_) | 64 коня | дизел |
| Renault 19 II Chamade (L53_) | 58 коня | бензин |
| Renault 19 II (B/C53_) | 58 коня | бензин |
| Renault 19 I Chamade (L53_) | 58 коня | бензин |
| Renault 19 II (B/C53_) | 73 коня | бензин |
| Renault 19 I Chamade (L53_) | 73 коня | бензин |
| Renault 19 II Chamade (L53_) | 73 коня | бензин |
| Renault 19 II Cabriolet (D53_, 853_) | 90 коня | бензин |
| Renault 19 I Chamade (L53_) | 90 коня | бензин |
| Renault 19 II Chamade (L53_) | 88 коня | бензин |
| Renault 19 II (B/C53_) | 88 коня | бензин |
| Renault 19 II Cabriolet (D53_, 853_) | 88 коня | бензин |
| Renault 19 II (B/C53_) | 110 коня | бензин |
| Renault 19 II (B/C53_) | 107 коня | бензин |
| Renault 19 II Chamade (L53_) | 107 коня | бензин |
| Renault 19 II Cabriolet (D53_, 853_) | 107 коня | бензин |
| Renault 19 II (B/C53_) | 90 коня | бензин |
| Renault 19 II (B/C53_) | 90 коня | дизел |
| Renault 19 II Chamade (L53_) | 90 коня | дизел |
| Renault 19 II Chamade (L53_) | 90 коня | бензин |
| Renault 19 II Chamade (L53_) | 110 коня | бензин |
| Renault 19 II Cabriolet (D53_, 853_) | 90 коня | бензин |
| Renault 19 II (B/C53_) | 80 коня | бензин |
| Renault 19 I (B/C53_) | 80 коня | бензин |
| Renault 19 I Cabriolet (D53_) | 75 коня | бензин |
| Renault 19 I Cabriolet (D53_) | 95 коня | бензин |
| Renault 19 II кутия (S53_) | 92 коня | дизел |
| Renault 19 I Chamade (L53_) | 107 коня | бензин |
| Renault 19 I Chamade (L53_) | 92 коня | дизел |
| Renault 19 II (B/C53_) | 90 коня | бензин |
