пружина за ходовата част SUPLEX
пружина за ходовата част
| Производител | SUPLEX |
| Парт номер | 39045 |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| страна на монтаж | задна ос |
| дебелина | 11 mm |
| дължина | 405 mm |
| външен диаметър | 111 mm |
| тегло | 2,1 kg |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VW 357511115
|
| Volkswagen PASSAT (3A2, 35I) | 72 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3A2, 35I) | 75 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3A2, 35I) | 107 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3A2, 35I) | 112 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3A2, 35I) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3A2, 35I) | 80 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT (3A2, 35I) | 68 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT (3A2, 35I) | 75 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT (3A2, 35I) | 75 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3A2, 35I) | 90 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3A2, 35I) | 136 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3A2, 35I) | 136 коня | бензин |
