пружина за ходовата част SUPLEX
пружина за ходовата част
| Производител | SUPLEX |
| Парт номер | 39289 |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 11,5 mm |
| дължина | 363 mm |
| външен диаметър | 141 mm |
| тегло | 1,85 kg |
| цветна маркировка | син |
| многократен | 5 |
| цветна маркировка | бял |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
KAGER 840146
|
|
KAGER 841402
|
|
KILEN 10170
|
|
KILEN 50174
53.64 €
-20%
42.92 €
|
|
KYB RC1682
64.6 €
-20%
51.68 €
|
|
KYB RJ6650
|
|
LESJÖFORS 4004233
43.07 €
-20%
34.45 €
|
|
LESJÖFORS 4095034
37.58 €
-20%
30.06 €
|
|
LESJÖFORS 4204225
56.24 €
-20%
44.99 €
|
|
ROC CS3006
|
|
ROC CS3613
|
|
SPIDAN 85417
|
|
VW 1J0411105CQ
|
| Volkswagen GOLF IV (1J1) | 75 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF IV Variant (1J5) | 75 коня | бензин |
