пружина за ходовата част SUPLEX
пружина за ходовата част
| Производител | SUPLEX |
| Парт номер | 46025 |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| страна на монтаж | задна ос |
| дебелина | 10,25 mm |
| дължина | 302 mm |
| външен диаметър | 121 mm |
| тегло | 1,34 kg |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
KYB RC5835
44.91 €
-20%
35.93 €
|
|
SPIDAN 56745
|
|
HYUNDAI 0K30A2801
|
|
HYUNDAI 0K30A28011D
|
| Kia RIO седан (DC_) | 98 коня | бензин |
| Kia RIO седан (DC_) | 75 коня | бензин |
