пружина за ходовата част SUPLEX
пружина за ходовата част
| Производител | SUPLEX |
| Парт номер | 46026 |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| страна на монтаж | задна ос |
| дебелина | 10,75 mm |
| дължина | 297 mm |
| външен диаметър | 121 mm |
| тегло | 1,6 kg |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
KILEN 54905
|
|
KYB RC5836
54.14 €
-20%
43.31 €
|
|
LESJÖFORS 4244205
55.37 €
-20%
44.3 €
|
|
ROC CS4206
|
|
SPIDAN 56746
|
|
HYUNDAI 0K33A2801
|
|
HYUNDAI 55330FD100
|
| Kia RIO седан (DC_) | 98 коня | бензин |
| Kia RIO седан (DC_) | 75 коня | бензин |
| Kia RIO седан (DC_) | 82 коня | бензин |
