пружина за ходовата част SWAG
пружина за ходовата част
| Производител | SWAG |
| Парт номер | 10 93 7370 |
| дебелина | 334 mm |
| външен диаметър | 110 mm |
| диаметър | 14 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 2,9 kg |
| необходими бройки | 2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MERCEDES-BENZ 2103211604
|
|
FEBI BILSTEIN 37370
51.59 €
-20%
41.27 €
|
| Mercedes E-CLASS (W210) | 95 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS (W210) | 113 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS (W210) | 136 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W210) | 150 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS комби (S210) | 136 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS комби (S210) | 150 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS комби (S210) | 113 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS (W210) | 150 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS комби (S210) | 150 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS (W210) | 88 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS комби (S210) | 186 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W210) | 186 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W210) | 125 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS комби (S210) | 125 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS (W210) | 102 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS (W210) | 75 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS (W210) | 116 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS (W210) | 143 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS комби (S210) | 143 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS (W210) | 163 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS комби (S210) | 163 коня | бензин |
