пружина за ходовата част SWAG
пружина за ходовата част
| Производител | SWAG |
| Парт номер | 10 93 9538 |
| дължина | 383 mm |
| ширина | 109,5 mm |
| диаметър | 14 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 3,172 kg |
| необходими бройки | 2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MERCEDES-BENZ 2023211504
|
|
FEBI BILSTEIN 39538
46.65 €
-20%
37.32 €
|
| Mercedes C-CLASS (W202) | 75 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 95 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 122 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 136 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 121 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 193 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 180 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS комби (S202) | 122 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS комби (S202) | 136 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS комби (S202) | 95 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 88 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 192 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS комби (S202) | 88 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS комби (S202) | 193 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS комби (S202) | 170 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 170 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 125 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS комби (S202) | 125 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS комби (S202) | 192 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 102 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS комби (S202) | 102 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 75 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS комби (S202) | 75 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS комби (S202) | 129 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS комби (S202) | 163 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS комби (S202) | 170 коня | бензин |
