пружина за ходовата част SWAG
пружина за ходовата част
| Производител | SWAG |
| Парт номер | 30 93 7398 |
| дебелина | 309 mm |
| външен диаметър | 137 mm |
| диаметър | 12 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 2 kg |
| необходими бройки | 2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VW 6N0411105F
|
| Volkswagen GOLF IV (1J1) | 100 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF IV (1J1) | 75 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF IV (1J1) | 125 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF IV (1J1) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen BORA (1J2) | 101 коня | бензин |
| Volkswagen BORA (1J2) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen BORA (1J2) | 125 коня | бензин |
| Volkswagen BORA (1J2) | 68 коня | дизел |
| Volkswagen GOLF IV (1J1) | 105 коня | бензин |
| Volkswagen BORA (1J2) | 105 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF IV (1J1) | 102 коня | бензин |
| Volkswagen BORA (1J2) | 102 коня | бензин |
| Volkswagen BORA (1J2) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF IV (1J1) | 110 коня | бензин |
| Volkswagen BORA (1J2) | 110 коня | бензин |
| Volkswagen BORA (1J2) | 180 коня | бензин |
