пружина за ходовата част TRW
пружина за ходовата част
| Производител | TRW |
| Парт номер | JCS1357 |
| страна на монтаж | задна ос |
| дебелина | 11,5 mm |
| дължина | 326 mm |
| външен диаметър 1 | 111 mm |
| тегло | 1,7 kg |
| цветна маркировка | розов |
| многократен | 1 |
| цветна маркировка | жълт |
| многократен | 3 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
SPIDAN 86486
|
|
SUPLEX 39359
|
|
VAG 3C0511115M
|
| Volkswagen PASSAT Variant (3C5) | 120 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT Variant (3C5) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3C5) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3C5) | 105 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT Variant (3C5) | 140 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT Variant (3C5) | 102 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3C5) | 122 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT Variant (3C5) | 136 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT Variant (3C5) | 170 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT Variant (3C5) | 200 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3C5) | 140 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT Variant (3C5) | 122 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3C5) | 160 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3C5) | 110 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT Variant (3C5) | 143 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT Variant (3C5) | 105 коня | дизел |
