пружина за ходовата част TRW
пружина за ходовата част
| Производител | TRW |
| Парт номер | JCS262 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 13 mm |
| дължина | 363 mm |
| външен диаметър 1 | 134 mm |
| тегло | 2,2 kg |
| цветна маркировка | виолетов |
| многократен | 1 |
| цветна маркировка | кафяв |
| многократен | 3 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BILSTEIN 37134440
|
|
DELPHI SC10080
|
|
KYB RH1021
44.56 €
-20%
35.65 €
|
|
LESJÖFORS 4095036
60.95 €
-20%
48.76 €
|
|
MONROE SP3255
39.18 €
-20%
31.35 €
|
|
NK 534759
|
|
QUINTON HAZELL QSS2049
|
|
RUVILLE 895425
|
|
SACHS 997520
|
|
SPIDAN 48472
|
|
TRISCAN 875029059
|
|
VW 8D0411105AN
|
| Audi A4 (8D2, B5) | 100 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 125 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 150 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 125 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 150 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 100 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 125 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 150 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 125 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3B2) | 101 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B5) | 101 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 180 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 180 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 180 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 180 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 102 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 102 коня | бензин |
