пружина за ходовата част TRW
пружина за ходовата част
| Производител | TRW |
| Парт номер | JCS362 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 13,75 mm |
| дължина | 395 mm |
| външен диаметър 1 | 110 mm |
| тегло | 3 kg |
| цветна маркировка | жълт |
| цветна маркировка | червен |
| многократен | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MERCEDES-BENZ 2103212804
|
|
BOGE 813541
|
|
KYB RA1928
57.83 €
-20%
46.26 €
|
|
MEYLE 0140320503
|
|
NK 533330
|
|
SACHS 997799
|
|
SPIDAN 55737
|
| Mercedes E-CLASS (W210) | 95 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS (W210) | 136 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W210) | 150 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS комби (S210) | 136 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS комби (S210) | 150 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W210) | 204 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W210) | 88 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS (W210) | 170 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS комби (S210) | 170 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W210) | 186 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W210) | 75 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS (W210) | 170 коня | бензин |
