пружина за ходовата част TRW
пружина за ходовата част
| Производител | TRW |
| Парт номер | JCS431 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 14,25 mm |
| дължина | 379 mm |
| външен диаметър 1 | 111 mm |
| тегло | 3,2 kg |
| цветна маркировка | бял |
| многократен | 2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MERCEDES-BENZ 2103211304
|
|
BOGE 813531
|
|
KILEN 17182
68.49 €
-20%
54.79 €
|
|
KYB RA1923
63.99 €
-20%
51.2 €
|
|
LESJÖFORS 4056824
53.15 €
-20%
42.52 €
|
|
MEYLE 0140320158
|
|
ROC CS3131
|
|
SACHS 997798
|
|
SPIDAN 55723
|
|
TRISCAN 87502340
|
| Mercedes E-CLASS (W210) | 95 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS (W210) | 113 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS (W210) | 136 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W210) | 136 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS (W210) | 150 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W210) | 220 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W210) | 129 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS (W210) | 193 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS комби (S210) | 136 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS комби (S210) | 150 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS комби (S210) | 129 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS комби (S210) | 113 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS (W210) | 150 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS (W210) | 88 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS (W210) | 170 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W210) | 279 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W210) | 186 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W210) | 125 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS (W210) | 102 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS (W210) | 75 коня | дизел |
