пружина за ходовата част TRW
пружина за ходовата част
| Производител | TRW |
| Парт номер | JCS528 |
| страна на монтаж | задна ос |
| дебелина | 13,25 mm |
| дължина | 328 mm |
| външен диаметър 1 | 100 mm |
| тегло | 2,5 kg |
| цветна маркировка | син |
| многократен | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MERCEDES-BENZ 0510229
|
|
MERCEDES-BENZ 1703240004
|
|
KYB RA5371
41.87 €
-20%
33.5 €
|
|
METZGER 2241113
|
|
MONROE SP1447
53.25 €
-20%
42.6 €
|
|
SACHS 996913
|
|
SPIDAN 49732
|
| Mercedes C-CLASS (W202) | 113 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 122 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 193 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 280 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 150 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 150 коня | бензин |
| Mercedes SLK (R170) | 193 коня | бензин |
| Mercedes SLK (R170) | 192 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 75 коня | дизел |
| Mercedes SLK (R170) | 163 коня | бензин |
| Mercedes SLK (R170) | 197 коня | бензин |
| Mercedes SLK (R170) | 218 коня | бензин |
| Mercedes SLK (R170) | 354 коня | бензин |
| Chrysler CROSSFIRE | 218 коня | бензин |
| Chrysler CROSSFIRE | 335 коня | бензин |
| Chrysler CROSSFIRE Roadster | 335 коня | бензин |
