пружина за ходовата част TRW
пружина за ходовата част
| Производител | TRW |
| Парт номер | JCS603 |
| страна на монтаж | задна ос |
| дебелина | 11,5 mm |
| дължина | 360 mm |
| външен диаметър 1 | 111 mm |
| тегло | 1,9 kg |
| цветна маркировка | зелен |
| многократен | 1 |
| цветна маркировка | кафяв |
| многократен | 2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BILSTEIN 36131297
|
|
FEBI BILSTEIN 37826
46.14 €
-20%
36.91 €
|
|
KYB RH5544
38.12 €
-20%
30.49 €
|
|
LESJÖFORS 4285716
|
|
LESJÖFORS 4295051
|
|
METZGER 2241743
|
|
MONROE SP0604
67.04 €
-20%
53.63 €
|
|
SACHS 996619
|
|
SPIDAN 56653
|
|
SWAG 30937826
|
|
AUDI 1J0511115H
|
|
SEAT 1J0511115H
|
|
SKODA 1J0511115H
|
|
VW 1J0511115CF
|
|
VW 1J0511115H
|
| Volkswagen BORA (1J2) | 101 коня | бензин |
| Volkswagen BORA (1J2) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen BORA (1J2) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen BORA (1J2) | 90 коня | дизел |
| Volkswagen BORA (1J2) | 110 коня | дизел |
| Volkswagen BORA (1J2) | 125 коня | бензин |
| Volkswagen BORA (1J2) | 75 коня | бензин |
| Volkswagen BORA (1J2) | 115 коня | дизел |
| Volkswagen BORA (1J2) | 105 коня | бензин |
| Volkswagen BORA (1J2) | 101 коня | дизел |
| Volkswagen BORA (1J2) | 150 коня | дизел |
| Volkswagen BORA (1J2) | 102 коня | бензин |
| Volkswagen BORA (1J2) | 170 коня | бензин |
| Volkswagen BORA (1J2) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen BORA (1J2) | 130 коня | дизел |
| Volkswagen BORA (1J2) | 110 коня | бензин |
| Volkswagen BORA (1J2) | 180 коня | бензин |
| Skoda ROOMSTER (5J) | 64 коня | бензин |
| Skoda ROOMSTER (5J) | 86 коня | бензин |
| Skoda ROOMSTER (5J) | 105 коня | бензин |
| Skoda ROOMSTER (5J) | 70 коня | дизел |
| Skoda ROOMSTER (5J) | 80 коня | дизел |
| Skoda ROOMSTER (5J) | 105 коня | дизел |
| Skoda ROOMSTER (5J) | 70 коня | бензин |
