пружина за ходовата част TRW
пружина за ходовата част
| Производител | TRW |
| Парт номер | JCS630 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 14,75 mm |
| дължина | 378 mm |
| външен диаметър 1 | 110 mm |
| тегло | 3,4 kg |
| цветна маркировка | бял |
| многократен | 3 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MERCEDES-BENZ 2103211404
|
|
BILSTEIN 36134526
|
|
BOGE 812031
|
|
KYB RA1462
59.99 €
-20%
47.99 €
|
|
MEYLE 0146390007
|
|
SACHS 997695
|
|
SPIDAN 49722
|
| Mercedes E-CLASS (W210) | 95 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS (W210) | 113 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS (W210) | 136 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W210) | 136 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS (W210) | 150 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W210) | 220 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W210) | 129 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS (W210) | 193 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W210) | 279 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS комби (S210) | 136 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS комби (S210) | 150 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS комби (S210) | 279 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS комби (S210) | 129 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS комби (S210) | 113 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS (W210) | 150 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS (W210) | 88 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS (W210) | 170 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W210) | 279 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W210) | 186 коня | бензин |
| Mercedes CLK кабриолет (A208) | 279 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W210) | 125 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS (W210) | 102 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS (W210) | 75 коня | дизел |
