пружина за ходовата част TRW
пружина за ходовата част
| Производител | TRW |
| Парт номер | JCS956 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 13,75 mm |
| дължина | 372 mm |
| външен диаметър 1 | 175 mm |
| тегло | 2,798 kg |
| цветна маркировка | зелен |
| цветна маркировка | бял |
| многократен | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
KYB RC3045
|
|
SPIDAN 85403
|
|
ROVER GRS416
|
|
ROVER REB000790
|
|
ROVER REB101420
|
| Rover 75 (RJ) | 120 коня | бензин |
| Rover 75 (RJ) | 150 коня | бензин |
| Rover 75 (RJ) | 175 коня | бензин |
| Rover 75 (RJ) | 115 коня | дизел |
| Rover 75 (RJ) | 177 коня | бензин |
| Rover 75 (RJ) | 131 коня | дизел |
| Rover 75 (RJ) | 150 коня | бензин |
