щанга/подпора, окачване на колелото DELPHI
щанга/подпора, окачване на колелото
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | TC1182 |
| страна на монтаж | задна ос |
| дължина | 340 mm |
| ширина | 40 mm |
| височина | 75 mm |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| щанга | управляваща щанга |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AYD 94AU02224
|
|
AYD 94AUO2224
|
|
BORG & BECK BDL6278
|
|
FIRST LINE FDL6278
|
|
LEMFÖRDER 14594
69.76 €
-20%
55.81 €
|
|
LEMFÖRDER 1459402
|
|
LEMFÖRDER 14594O2
|
|
MGA SR5309
|
|
MGA SR53O9
|
|
MOOG AUES1789
|
|
MOOG AUTC1789
|
|
MOPROD MDL3005
|
|
MOPROD MDL3OO5
|
|
MOTAQUIP VDL133
|
|
OCAP 0502098
|
|
OCAP O5O2O98
|
|
QUINTON HAZELL QDL3005S
|
|
QUINTON HAZELL QDL3177S
|
|
QUINTON HAZELL QDL3OO5S
|
|
RUVILLE 915715
|
|
SIDEM 37431
|
|
SPIDAN 44186
|
|
UNIPART GSJ3711
|
|
AUDI 8A0501530B
|
|
AUDI 8A0501530C
|
|
AUDI 8AO5O153OB
|
|
AUDI 8AO5O153OC
|
| Audi 80 (8C, B4) | 140 коня | бензин |
| Audi 80 (8C, B4) | 115 коня | бензин |
| Audi 80 (8C, B4) | 230 коня | бензин |
| Audi 80 (8C, B4) | 133 коня | бензин |
| Audi 80 (8C, B4) | 150 коня | бензин |
| Audi 80 (8C, B4) | 174 коня | бензин |
| Audi 80 Avant (8C, B4) | 230 коня | бензин |
| Audi 80 Avant (8C, B4) | 150 коня | бензин |
| Audi 80 Avant (8C, B4) | 174 коня | бензин |
| Audi 80 Avant (8C, B4) | 315 коня | бензин |
| Audi 80 Avant (8C, B4) | 133 коня | бензин |
| Audi 80 Avant (8C, B4) | 140 коня | бензин |
