сменяема част на фар, главен фар HELLA
сменяема част на фар, главен фар
| Производител | HELLA |
| Парт номер | 1AB 003 177-071 |
| брой функции осветление | 3 |
| ограничение за производител | Ref. 12,5 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без лампи с подгревна жичка |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| тип на крушката | H4 |
| тип на крушката | T4W |
| паспортно напрежение | 12 V |
| паспортно напрежение | 24 V |
| ширина | 167 mm |
| височина | 107 mm |
| вид на монтаж | монтаж |
| функция на светлините | с къси светлини |
| функция на светлините | с дълги светлини |
| функция на светлините | с позиционни светлини |
| конструкция на светлините | халогенен |
| светлинен отвор | 164 x 103 mm |
| ляво/дясно движение | за дясно движение |
| контролен знак за преглед | E1 24460 |
| контролен знак за преглед | E1 24461 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
HELLA 012133
|
|
HELLA E124460
|
|
HELLA E124461
|
|
DEMAG 55125040
|
|
JOHN DEERE ALY40264A
|
|
KOMATSU 41806K1990
|
|
KOMATSU 4603645M91
|
|
KOMATSU 4917451M91
|
|
MERCEDES-BENZ 0005442718
|
|
MERCEDES-BENZ A0005442718
|
|
TEREX 5350659172
|
|
VOLVO 020002290000
|
|
VOLVO 11705306
|
|
VOLVO 2290000
|
|
BOSCH 0301709101
|
|
HELLA 003177071
|
|
HELLA 003177075
|
|
HELLA 1AB003177075
|
|
BMW 4190561
|
| Mitsubishi GALANT II Station Wagon (A16_V) | 75 коня | бензин |
| Mitsubishi GALANT II Station Wagon (A16_V) | 102 коня | бензин |
| Mitsubishi SAPPORO I (A12_) | 75 коня | бензин |
| Mitsubishi SAPPORO I (A12_) | 90 коня | бензин |
| Mitsubishi SAPPORO I (A12_) | 98 коня | бензин |
| Mitsubishi SAPPORO I (A12_) | 107 коня | бензин |
| Toyota CORONA хетчбек (_T13_) | 86 коня | бензин |
| Toyota CARINA (TA4L, TA6_L) | 75 коня | бензин |
| Toyota CROWN седан (_S1_) | 146 коня | бензин |
| Toyota CELICA купе (RA4_, TA4_) | 75 коня | бензин |
| Toyota CELICA купе (RA4_, TA4_) | 86 коня | бензин |
| Toyota CELICA (TA60, RA40, RA6_) | 86 коня | бензин |
| Toyota CELICA (TA60, RA40, RA6_) | 90 коня | бензин |
| Toyota CELICA купе (RA4_, TA4_) | 90 коня | бензин |
| Toyota CELICA (TA60, RA40, RA6_) | 88 коня | бензин |
| Toyota CELICA (TA60, RA40, RA6_) | 90 коня | бензин |
| Toyota CELICA (TA60, RA40, RA6_) | 122 коня | бензин |
| Mazda 929 I (LA) | 90 коня | бензин |
| Nissan LAUREL (HLC230) | 113 коня | бензин |
| Toyota CARINA Station Wagon (TA4K, TA6K) | 75 коня | бензин |
| Toyota CELICA купе (RA4_, TA4_) | 109 коня | бензин |
| Toyota CELICA купе (RA4_, TA4_) | 110 коня | бензин |
| Toyota CORONA (XT1_, TT1_, RT1_) | 86 коня | бензин |
| Toyota CORONA (RT1_) | 88 коня | бензин |
| Toyota CROWN Station Wagon (_S1_) | 146 коня | бензин |
| Toyota CARINA (TA4L, TA6_L) | 78 коня | бензин |
| Toyota CORONA комби (RT118) | 88 коня | бензин |
| Toyota CROWN седан (_S1_) | 72 коня | дизел |
