спирачен апарат FERODO
спирачен апарат
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FCL691151 |
| страна на монтаж | водеща ос |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| диаметър | 48 mm |
| тегло | 1,8 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| диаметър 1 | 48 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | BENDIX |
| мярка на резбата 1 | M7X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL691152 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TALBOT 440149
|
|
A.B.S. 2146
|
|
ATE 27130003233
|
|
BENDIX 691151B
|
|
BOSCH 0204102017
|
|
BOSCH 0204103017
|
|
BOSCH 0204102017
|
|
BOSCH 204102017
|
|
Brake ENGINEERING CA293
|
|
BREMBO F61058
|
|
DELPHI LC3380
|
|
KAWE 34908
|
|
LPR PF12649
|
|
NK 219921
|
|
QUINTON HAZELL QBS4911
|
|
TRISCAN 817034908
|
|
TRW BHV185
|
|
UBD 50908
|
|
CITROEN 440149
|
|
CITROEN 7910028608
|
|
PEUGEOT 440149
|
|
RENAULT 7701201108
|
| Citroen LNA | 33 коня | бензин |
| Citroen LNA | 34 коня | бензин |
| Citroen LNA | 35 коня | бензин |
| Citroen VISA | 33 коня | бензин |
| Citroen VISA | 34 коня | бензин |
| Peugeot 104 | 44 коня | бензин |
| Peugeot 104 | 45 коня | бензин |
| Peugeot 104 | 46 коня | бензин |
| Peugeot 104 | 50 коня | бензин |
| Peugeot 104 купе | 45 коня | бензин |
| Peugeot 104 купе | 50 коня | бензин |
| Peugeot 104 | 57 коня | бензин |
| Peugeot 104 купе | 57 коня | бензин |
| Peugeot 104 купе | 67 коня | бензин |
| Peugeot 104 | 57 коня | бензин |
| Peugeot 104 | 72 коня | бензин |
| Peugeot 104 купе | 72 коня | бензин |
| Peugeot 305 I (581A) | 60 коня | бензин |
| Peugeot 305 I (581A) | 73 коня | бензин |
| Peugeot 305 II (581M) | 73 коня | бензин |
| Peugeot 305 II (581M) | 97 коня | бензин |
| Peugeot 305 II (581M) | 75 коня | бензин |
| Peugeot 305 II (581M) | 102 коня | бензин |
| Peugeot 305 I (581A) | 49 коня | дизел |
| Peugeot 305 II (581M) | 64 коня | дизел |
| Peugeot 305 II (581M) | 65 коня | дизел |
| Peugeot 304 (_04M_) | 65 коня | бензин |
| Peugeot 304 (_04M_) | 45 коня | дизел |
| Peugeot 304 Break (_04D_) | 65 коня | бензин |
| Peugeot 304 Break (_04D_) | 58 коня | бензин |
| Peugeot 305 I (581A) | 88 коня | бензин |
| Peugeot 305 II (581M) | 94 коня | бензин |
| Peugeot 104 | 66 коня | бензин |
| Peugeot 104 купе | 66 коня | бензин |
