спирачен апарат FERODO
спирачен апарат
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FCL691502 |
| страна на монтаж | водеща ос |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| диаметър | 36 mm |
| тегло | 1,65 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат с вградена ръчна спирачка |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| диаметър 1 | 36 mm |
| материал | алуминий |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | BENDIX |
| мярка на резбата 1 | M8X1,25 |
| номер на артикул в чифта | FCL691501 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 629802
|
|
ATE 24336717027
|
|
BENDIX 691502B
|
|
BOSCH 0204102441
|
|
BOSCH 0204103441
|
|
BOSCH 0986474553
|
|
BOSCH 098647B621
|
|
BOSCH 0204102441
|
|
BOSCH 204103441
|
|
Brake ENGINEERING CA697R
|
|
BREMBO F23007
|
|
BREMBO F23045
|
|
DELPHI LC4048
|
|
FTE RX36991A0
|
|
KAWE 341161
|
|
NK 212332
|
|
QUINTON HAZELL QBS1120
|
|
sbs 1301212332
|
|
STOP 691502S
|
|
TEXTAR 38092600
|
|
TRISCAN 8170341161
|
|
TRW BHR113
|
|
UBD 52733
|
|
FIAT 791900
|
|
FIAT 792338
|
|
FIAT 9939502
|
| Fiat CROMA (154) | 113 коня | бензин |
| Fiat CROMA (154) | 120 коня | бензин |
| Fiat CROMA (154) | 155 коня | бензин |
| Fiat CROMA (154) | 115 коня | дизел |
| Fiat CROMA (154) | 116 коня | бензин |
| Fiat CROMA (154) | 150 коня | бензин |
| Fiat CROMA (154) | 137 коня | бензин |
| Fiat CROMA (154) | 151 коня | бензин |
| Fiat CROMA (154) | 90 коня | дизел |
| Fiat CROMA (154) | 94 коня | дизел |
| Fiat CROMA (154) | 105 коня | дизел |
| Fiat CROMA (154) | 100 коня | бензин |
