спирачен апарат FERODO
спирачен апарат
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FCL691519 |
| страна на монтаж | водеща ос |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| диаметър | 48 mm |
| тегло | 1,25 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 10,8 mm |
| диаметър 1 | 48 mm |
| материал | алуминий |
| рециклирана част | |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | BENDIX |
| мярка на резбата 1 | M8X1.25/M8X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL691520 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AUTOBIANCHI 792286
|
|
A.B.S. 62088
|
|
APEC braking RCA231
|
|
ATE 24348615017
|
|
ATE 24348615027
|
|
BENDIX 691519B
|
|
BOSCH 0204102447
|
|
BOSCH 0986473104
|
|
BOSCH 0986473999
|
|
BOSCH 0204102548
|
|
BOSCH 986473104
|
|
Brake ENGINEERING CA483
|
|
BREMBO F68081
|
|
DELPHI LC2994
|
|
DELPHI LC2995
|
|
DELPHI LC3398
|
|
FTE RS489823A0
|
|
FTE RX489823A0
|
|
JURID 691519J
|
|
KAWE 341810
|
|
KAWE 34996
|
|
LPR PF10007
|
|
LPR PF12669
|
|
NK 212329
|
|
NK 212337
|
|
QUINTON HAZELL QBS1117
|
|
sbs 1301212329
|
|
sbs 1301212337
|
|
TEXTAR 38060900
|
|
TRISCAN 8170341810
|
|
TRISCAN 817034996
|
|
TRW BHV171
|
|
TRW BHV171E
73.63 €
-20%
58.9 €
|
|
UBD 52160
|
|
FIAT 792286
|
|
FIAT 9946179
|
|
FIAT 9946182
|
|
LANCIA 792286
|
|
LANCIA 9946182
|
