спирачен апарат FERODO
спирачен апарат
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FCL691520 |
| страна на монтаж | водеща ос |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| диаметър | 48 mm |
| тегло | 1,25 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 10,8 mm |
| диаметър 1 | 48 mm |
| материал | алуминий |
| рециклирана част | |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | BENDIX |
| мярка на резбата 1 | M8X1.25/M8X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL691519 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AUTOBIANCHI 792287
|
|
A.B.S. 62089
87.7 €
-20%
70.16 €
|
|
ATE 24348615027
|
|
BENDIX 691520B
|
|
BOSCH 0204102448
|
|
BOSCH 0986474104
|
|
BOSCH 0204102549
|
|
BOSCH 986474104
|
|
Brake ENGINEERING CA483R
|
|
DELPHI LC2995
|
|
DELPHI LC3399
|
|
FTE RS489824A0
|
|
FTE RX489824A0
|
|
JURID 691520J
|
|
KAWE 341811
|
|
KAWE 34997
|
|
LPR PF10008
|
|
LPR PF12670
|
|
NK 212330
|
|
NK 212338
|
|
QUINTON HAZELL QBS1118
|
|
sbs 1301212330
|
|
sbs 1301212338
|
|
TEXTAR 38061000
|
|
TRISCAN 8170341811
|
|
TRISCAN 817034997
|
|
TRW BHV172
|
|
TRW BHV172E
73.63 €
-20%
58.9 €
|
|
UBD 52161
|
|
FIAT 792287
|
|
FIAT 9946180
|
|
LANCIA 792287
|
|
LANCIA 9946180
|
