спирачен апарат FERODO
спирачен апарат
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FCL691889 |
| страна на монтаж | водеща ос |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| диаметър | 43 mm |
| тегло | 2,55 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат с вградена ръчна спирачка |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| диаметър 1 | 43 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | GIRLING |
| мярка на резбата 1 | M10X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL691890 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 529671
281.02 €
-20%
224.82 €
|
|
ATE 24343417015
|
|
ATE 27130001403
|
|
BENDIX 691889B
|
|
BOSCH 0986473208
|
|
BOSCH 098647A208
|
|
BOSCH 0986471694
|
|
BOSCH 0986472694
|
|
BOSCH 0986473694
|
|
BOSCH 986471694
|
|
BOSCH 986473694
|
|
Brake ENGINEERING CA1237
|
|
Brake ENGINEERING CA1237R
|
|
Brake ENGINEERING CA1492
|
|
FTE RS42992A0
|
|
FTE RX42992A0
|
|
JURID 691889J
|
|
KAWE 341760
|
|
KAWE 342389
|
|
LPR PF20277
|
|
LPR PF20446
|
|
NK 2147231
|
|
NK 2147232
|
|
QUINTON HAZELL QBS4332
|
|
sbs 13012147231
|
|
sbs 13012147232
|
|
TEXTAR 38054600
|
|
TEXTAR 38054700
|
|
TRISCAN 8170341760
|
|
TRISCAN 8170342389
|
|
TRW BHT108
172.49 €
-20%
137.99 €
|
|
TRW BHT108E
|
|
UBD 50828
|
|
AUDI 447615423
|
|
AUDI 447615424
|
|
VW 447615423
|
| Audi V8 (44_, 4C_) | 250 коня | бензин |
| Audi V8 (44_, 4C_) | 280 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (4A, C4) | 230 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (44, 44Q, C3) | 137 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (44, 44Q, C3) | 165 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (44, 44Q, C3) | 136 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (4A, C4) | 174 коня | бензин |
| Audi 200 Avant (44, 44Q) | 182 коня | бензин |
| Audi 200 Avant (44, 44Q) | 165 коня | бензин |
| Audi 200 Avant (44, 44Q) | 220 коня | бензин |
| Audi A6 (4A, C4) | 230 коня | бензин |
| Audi A6 (4A, C4) | 290 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 230 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (4A, C4) | 280 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (4A, C4) | 115 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (44, 44Q, C3) | 120 коня | бензин |
| Audi QUATTRO (85) | 220 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (44, 44Q, C3) | 88 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (44, 44Q, C3) | 90 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (44, 44Q, C3) | 90 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (44, 44Q, C3) | 137 коня | бензин |
