спирачен апарат FERODO
спирачен апарат
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FCL691905 |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| страна на монтаж | следваща ос |
| диаметър | 38 mm |
| тегло | 2,3 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат с вградена ръчна спирачка |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| диаметър 1 | 38 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | GIRLING |
| мярка на резбата 1 | M10X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL691906 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 529661
125.56 €
-20%
100.45 €
|
|
ATE 24338416015
|
|
BENDIX 691905B
|
|
BOSCH 0986471693
|
|
BOSCH 0986473693
|
|
BOSCH 986471693
|
|
BOSCH 986473693
|
|
Brake ENGINEERING CA812
|
|
BREMBO F85076
|
|
DELPHI LC3496
|
|
DELPHI LC7440
|
|
FTE RS389805A0
|
|
FTE RX389805A0
|
|
JURID 691905J
|
|
KAWE 341872
|
|
LPR PF20021
|
|
NK 2147223
|
|
NK 2147241
|
|
QUINTON HAZELL QBS4323
|
|
sbs 13012147223
|
|
sbs 13012147241
|
|
TEXTAR 38006800
|
|
TEXTAR 38043300
|
|
TRISCAN 8170341872
|
|
TRW BHN118
175.23 €
-20%
140.18 €
|
|
TRW BHN118E
156.06 €
-20%
124.85 €
|
|
UBD 50134
|
|
VAICO V108524
|
|
AUDI 443615423A
|
|
AUDI 443615423AX
|
|
VAG 443615423A
|
|
VAG 443615423AX
|
| Audi 100 (44, 44Q, C3) | 165 коня | бензин |
| Audi 100 (44, 44Q, C3) | 136 коня | бензин |
| Audi COUPE (89, 8B) | 136 коня | бензин |
| Audi COUPE (89, 8B) | 115 коня | бензин |
| Audi COUPE (89, 8B) | 140 коня | бензин |
| Audi COUPE (89, 8B) | 133 коня | бензин |
| Audi COUPE (89, 8B) | 167 коня | бензин |
| Audi COUPE (89, 8B) | 150 коня | бензин |
| Audi COUPE (89, 8B) | 174 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (44, 44Q, C3) | 137 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (44, 44Q, C3) | 165 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (44, 44Q, C3) | 136 коня | бензин |
| Audi CABRIOLET (8G7, B4) | 133 коня | бензин |
| Audi COUPE (89, 8B) | 170 коня | бензин |
| Audi COUPE (89, 8B) | 112 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (44, 44Q, C3) | 137 коня | бензин |
| Audi COUPE (89, 8B) | 137 коня | бензин |
| Audi COUPE (81, 85) | 112 коня | бензин |
| Audi COUPE (89, 8B) | 113 коня | бензин |
| Audi 80 (8C, B4) | 137 коня | бензин |
