спирачен апарат FERODO
спирачен апарат
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FCL691907 |
| страна на монтаж | водеща ос |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| диаметър | 38 mm |
| тегло | 2,4 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат с вградена ръчна спирачка |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| диаметър 1 | 38 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | LUCAS |
| мярка на резбата 1 | M10X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL691908 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 529691
144.83 €
-20%
115.86 €
|
|
ATE 24338417035
|
|
ATE 27130001453
|
|
BENDIX 691907B
|
|
BOSCH 0986471698
|
|
BOSCH 0986473698
|
|
BOSCH 098647A698
|
|
BOSCH 0986471698
|
|
BOSCH 986473698
|
|
Brake ENGINEERING CA1195
|
|
BREMBO F85074
|
|
BREMBO F85111
|
|
DELPHI LC3500
|
|
FTE RS389803A0
|
|
FTE RS54996A0
|
|
FTE RX389803A0
|
|
JURID 691907J
|
|
KAWE 341848
|
|
KAWE 342387
|
|
LPR PF20291
|
|
LPR PF20444
|
|
NK 2147195
|
|
QUINTON HAZELL QBS4310
|
|
sbs 13012147195
|
|
TEXTAR 38043100
|
|
TRISCAN 8170341848
|
|
TRISCAN 8170342387
|
|
TRW BHN120
|
|
TRW BHN120E
133.61 €
-20%
106.89 €
|
|
TRW BHN140E
219.04 €
-20%
175.23 €
|
|
TRW BHW120E
|
|
UBD 52580
|
|
UBD 52581
|
|
VAICO V108529
|
|
AUDI 4D0615424D
|
|
AUDI 853615423A
|
|
AUDI 853615423AX
|
|
VAG 853615423A
|
| Audi 80 (89, 89Q, 8A, B3) | 88 коня | бензин |
| Audi 80 (89, 89Q, 8A, B3) | 90 коня | бензин |
| Audi 80 (89, 89Q, 8A, B3) | 113 коня | бензин |
| Audi 80 (89, 89Q, 8A, B3) | 113 коня | бензин |
| Audi 80 (89, 89Q, 8A, B3) | 115 коня | бензин |
| Audi 80 (89, 89Q, 8A, B3) | 137 коня | бензин |
| Audi 200 (44, 44Q) | 165 коня | бензин |
| Audi COUPE (89, 8B) | 136 коня | бензин |
| Audi COUPE (89, 8B) | 170 коня | бензин |
| Audi COUPE (89, 8B) | 220 коня | бензин |
| Audi COUPE (89, 8B) | 230 коня | бензин |
| Audi COUPE (89, 8B) | 134 коня | бензин |
| Audi COUPE (89, 8B) | 150 коня | бензин |
| Audi COUPE (89, 8B) | 174 коня | бензин |
| Audi 100 (4A, C4) | 230 коня | бензин |
| Audi 100 (4A, C4) | 134 коня | бензин |
| Audi 100 (4A, C4) | 150 коня | бензин |
| Audi 100 (4A, C4) | 174 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (4A, C4) | 134 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (4A, C4) | 150 коня | бензин |
| Audi 90 (89, 89Q, 8A, B3) | 136 коня | бензин |
| Audi 90 (89, 89Q, 8A, B3) | 170 коня | бензин |
| Audi 90 (89, 89Q, 8A, B3) | 133 коня | бензин |
| Audi 90 (89, 89Q, 8A, B3) | 167 коня | бензин |
| Audi 200 Avant (44, 44Q) | 165 коня | бензин |
| Audi A6 (4A, C4) | 140 коня | бензин |
| Audi A6 (4A, C4) | 150 коня | бензин |
| Audi A6 (4A, C4) | 174 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 140 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 174 коня | бензин |
| Audi 100 (4A, C4) | 115 коня | бензин |
| Audi 200 (44, 44Q) | 200 коня | бензин |
| Audi 200 Avant (44, 44Q) | 200 коня | бензин |
| Audi 80 (89, 89Q, 8A, B3) | 112 коня | бензин |
| Audi 80 (89, 89Q, 8A, B3) | 112 коня | бензин |
| Audi 90 (89, 89Q, 8A, B3) | 136 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 140 коня | дизел |
| Audi A6 (4A, C4) | 140 коня | дизел |
| Audi A6 (4A, C4) | 125 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 125 коня | бензин |
| Audi A6 (4A, C4) | 193 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 193 коня | бензин |
| Audi A6 (4A, C4) | 133 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 133 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 150 коня | бензин |
| Audi COUPE (89, 8B) | 136 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 150 коня | дизел |
| Audi 90 (89, 89Q, 8A, B3) | 160 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 180 коня | дизел |
