спирачен апарат FERODO
спирачен апарат
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FCL691908 |
| страна на монтаж | водеща ос |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| диаметър | 38 mm |
| тегло | 2,4 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат с вградена ръчна спирачка |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| диаметър 1 | 38 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | LUCAS |
| мярка на резбата 1 | M10X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL691907 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 529691
144.83 €
-20%
115.86 €
|
|
A.B.S. 529692
151.47 €
-20%
121.18 €
|
|
ATE 24338417045
|
|
ATE 27130001463
|
|
BENDIX 691908B
|
|
BOSCH 0986472698
|
|
BOSCH 0986474698
|
|
BOSCH 098647B698
|
|
BOSCH 0986472698
|
|
BOSCH 986474698
|
|
Brake ENGINEERING CA1195R
|
|
DELPHI LC3343
|
|
DELPHI LC3501
|
|
FTE RS389804A0
|
|
FTE RS54997A0
|
|
FTE RX389804A0
|
|
JURID 691908J
|
|
KAWE 341849
|
|
KAWE 342386
|
|
LPR PF20292
|
|
LPR PF20443
|
|
NK 2147196
|
|
QUINTON HAZELL QBS4311
|
|
sbs 13012147196
|
|
TEXTAR 38043200
|
|
TRISCAN 8170341849
|
|
TRISCAN 8170342386
|
|
TRW BHN121
|
|
TRW BHN121E
123.57 €
-20%
98.86 €
|
|
TRW BHN141E
219.04 €
-20%
175.23 €
|
|
TRW BHW121E
|
|
UBD 52580
|
|
UBD 52581
|
|
UBD 52582
|
|
VAICO V108528
|
|
AUDI 4D0615423D
|
|
AUDI 853615424A
|
|
AUDI 853615424AX
|
|
VAG 853615424A
|
|
VAG 853615424AX
|
| Audi 80 (89, 89Q, 8A, B3) | 88 коня | бензин |
| Audi 80 (89, 89Q, 8A, B3) | 90 коня | бензин |
| Audi 80 (89, 89Q, 8A, B3) | 113 коня | бензин |
| Audi 80 (89, 89Q, 8A, B3) | 113 коня | бензин |
| Audi 80 (89, 89Q, 8A, B3) | 115 коня | бензин |
| Audi 80 (89, 89Q, 8A, B3) | 137 коня | бензин |
| Audi 200 (44, 44Q) | 165 коня | бензин |
| Audi COUPE (89, 8B) | 136 коня | бензин |
| Audi COUPE (89, 8B) | 170 коня | бензин |
| Audi COUPE (89, 8B) | 220 коня | бензин |
| Audi COUPE (89, 8B) | 230 коня | бензин |
| Audi COUPE (89, 8B) | 134 коня | бензин |
| Audi COUPE (89, 8B) | 150 коня | бензин |
| Audi COUPE (89, 8B) | 174 коня | бензин |
| Audi 100 (4A, C4) | 230 коня | бензин |
| Audi 100 (4A, C4) | 134 коня | бензин |
| Audi 100 (4A, C4) | 150 коня | бензин |
| Audi 100 (4A, C4) | 174 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (4A, C4) | 134 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (4A, C4) | 150 коня | бензин |
| Audi 90 (89, 89Q, 8A, B3) | 136 коня | бензин |
| Audi 90 (89, 89Q, 8A, B3) | 170 коня | бензин |
| Audi 90 (89, 89Q, 8A, B3) | 133 коня | бензин |
| Audi 90 (89, 89Q, 8A, B3) | 167 коня | бензин |
| Audi 200 Avant (44, 44Q) | 165 коня | бензин |
| Audi A6 (4A, C4) | 140 коня | бензин |
| Audi A6 (4A, C4) | 150 коня | бензин |
| Audi A6 (4A, C4) | 174 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 140 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 174 коня | бензин |
| Audi 100 (4A, C4) | 115 коня | бензин |
| Audi 200 (44, 44Q) | 200 коня | бензин |
| Audi 200 Avant (44, 44Q) | 200 коня | бензин |
| Audi 80 (89, 89Q, 8A, B3) | 112 коня | бензин |
| Audi 80 (89, 89Q, 8A, B3) | 112 коня | бензин |
| Audi 90 (89, 89Q, 8A, B3) | 136 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 140 коня | дизел |
| Audi A6 (4A, C4) | 140 коня | дизел |
| Audi A6 (4A, C4) | 125 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 125 коня | бензин |
| Audi A6 (4A, C4) | 193 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 193 коня | бензин |
| Audi A6 (4A, C4) | 133 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 133 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 150 коня | бензин |
| Audi COUPE (89, 8B) | 136 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 150 коня | дизел |
| Audi 90 (89, 89Q, 8A, B3) | 160 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 180 коня | дизел |
