спирачен апарат FERODO
спирачен апарат
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FCL691922 |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| страна на монтаж | следваща ос |
| диаметър | 38 mm |
| тегло | 2,1 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат с вградена ръчна спирачка |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| диаметър 1 | 38 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | GIRLING |
| мярка на резбата 1 | M10X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL691921 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 529722
125.56 €
-20%
100.45 €
|
|
ATE 24338417027
|
|
ATE 24338417025
|
|
ATE 27130001543
|
|
BENDIX 691922B
|
|
BOSCH 098647A855
|
|
BOSCH 0986471855
|
|
BOSCH 0986473855
|
|
BOSCH 986471855
|
|
BOSCH 986473855
|
|
Brake ENGINEERING CA1265R
|
|
BREMBO F85083
|
|
DELPHI LC4428
|
|
FTE RS389812A0
|
|
FTE RX389812A0
|
|
JURID 691922J
|
|
KAWE 341951
|
|
LPR PF20116
|
|
MAPCO 4645
|
|
NK 2147126
|
|
QUINTON HAZELL QBS4294
|
|
sbs 13012147126
|
|
TEXTAR 38043800
|
|
TRISCAN 8170341951
|
|
TRW BHN127
|
|
TRW BHN127E
101.24 €
-20%
80.99 €
|
|
UBD 52579
|
|
VAICO V108517
|
|
AUDI 8A0615424
|
|
AUDI 8A0615424X
|
| Audi 80 (8C, B4) | 101 коня | бензин |
| Audi 80 (8C, B4) | 115 коня | бензин |
| Audi 80 (8C, B4) | 140 коня | бензин |
| Audi 80 (8C, B4) | 133 коня | бензин |
| Audi 80 (8C, B4) | 150 коня | бензин |
| Audi 80 (8C, B4) | 174 коня | бензин |
| Audi 80 (8C, B4) | 140 коня | бензин |
| Audi 80 Avant (8C, B4) | 115 коня | бензин |
| Audi 80 Avant (8C, B4) | 140 коня | бензин |
| Audi 80 Avant (8C, B4) | 133 коня | бензин |
| Audi 80 Avant (8C, B4) | 150 коня | бензин |
| Audi 80 Avant (8C, B4) | 101 коня | бензин |
| Audi 80 Avant (8C, B4) | 174 коня | бензин |
| Audi 80 Avant (8C, B4) | 75 коня | дизел |
