спирачен апарат FERODO
спирачен апарат
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FCL691948 |
| страна на монтаж | водеща ос |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| диаметър | 38 mm |
| тегло | 2,4 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат с вградена ръчна спирачка |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| диаметър 1 | 38 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | GIRLING |
| мярка на резбата 1 | M7X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL691947 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 529642
|
|
ATE 24338416085
|
|
BENDIX 691948B
|
|
BOSCH 0986471006
|
|
BOSCH 0986474027
|
|
BOSCH 098647B027
|
|
BOSCH 0986474027
|
|
BOSCH 986474027
|
|
Brake ENGINEERING CA627R
|
|
BREMBO F23075
|
|
DELPHI LC7017
|
|
FTE RX389882A0
|
|
KAWE 341905
|
|
LPR PF20080
|
|
NK 2199144
|
|
QUINTON HAZELL QBS4962
|
|
sbs 1301212360
|
|
TEXTAR 38093900
|
|
TRISCAN 8170341905
|
|
TRW BHN163
|
|
TRW BHN163E
132.89 €
-20%
106.31 €
|
|
UBD 52573
|
|
ALFA ROMEO 60743085
|
|
ALFA ROMEO 60750962
|
|
ALFA ROMEO 60760116
|
|
ALFA ROMEO 9940214
|
|
FIAT 82444382
|
|
FIAT 9940214
|
|
FIAT 9942014
|
|
LANCIA 9942014
|
| Alfa Romeo 164 (164) | 143 коня | бензин |
| Alfa Romeo 164 (164) | 148 коня | бензин |
| Alfa Romeo 164 (164) | 144 коня | бензин |
| Alfa Romeo 164 (164) | 201 коня | бензин |
| Alfa Romeo 164 (164) | 204 коня | бензин |
| Alfa Romeo 164 (164) | 163 коня | бензин |
| Alfa Romeo 164 (164) | 125 коня | дизел |
| Alfa Romeo 164 (164) | 114 коня | дизел |
| Alfa Romeo 164 (164) | 192 коня | бензин |
| Alfa Romeo 164 (164) | 180 коня | бензин |
| Alfa Romeo 164 (164) | 184 коня | бензин |
| Alfa Romeo 164 (164) | 200 коня | бензин |
| Alfa Romeo 164 (164) | 211 коня | бензин |
| Alfa Romeo 164 (164) | 233 коня | бензин |
| Lancia THEMA (834) | 113 коня | бензин |
| Lancia THEMA (834) | 115 коня | бензин |
| Lancia THEMA (834) | 150 коня | бензин |
| Lancia THEMA (834) | 147 коня | бензин |
| Lancia THEMA (834) | 150 коня | бензин |
| Lancia THEMA (834) | 101 коня | дизел |
| Lancia THEMA (834) | 115 коня | дизел |
| Lancia THEMA (834) | 105 коня | дизел |
| Lancia THEMA (834) | 141 коня | бензин |
| Lancia THEMA (834) | 177 коня | бензин |
| Lancia THEMA SW (834) | 141 коня | бензин |
| Lancia THEMA SW (834) | 150 коня | бензин |
| Lancia THEMA SW (834) | 152 коня | бензин |
| Lancia THEMA SW (834) | 177 коня | бензин |
| Lancia THEMA SW (834) | 171 коня | бензин |
| Fiat CROMA (154) | 120 коня | бензин |
| Fiat CROMA (154) | 155 коня | бензин |
| Fiat CROMA (154) | 101 коня | дизел |
| Fiat CROMA (154) | 115 коня | дизел |
| Fiat CROMA (154) | 116 коня | бензин |
| Fiat CROMA (154) | 150 коня | бензин |
| Lancia THEMA (834) | 171 коня | бензин |
| Lancia THEMA (834) | 166 коня | бензин |
| Fiat CROMA (154) | 137 коня | бензин |
| Lancia THEMA (834) | 120 коня | бензин |
| Fiat CROMA (154) | 162 коня | бензин |
| Lancia THEMA (834) | 152 коня | бензин |
| Lancia THEMA (834) | 116 коня | дизел |
| Lancia THEMA (834) | 205 коня | бензин |
| Lancia THEMA (834) | 201 коня | бензин |
| Lancia THEMA SW (834) | 101 коня | дизел |
| Lancia THEMA SW (834) | 201 коня | бензин |
| Lancia THEMA (834) | 181 коня | бензин |
| Lancia THEMA SW (834) | 116 коня | дизел |
| Lancia THEMA (834) | 215 коня | бензин |
| Alfa Romeo 164 (164) | 174 коня | бензин |
| Alfa Romeo 164 (164) | 138 коня | бензин |
| Fiat CROMA (154) | 90 коня | дизел |
| Fiat CROMA (154) | 94 коня | дизел |
| Fiat CROMA (154) | 75 коня | дизел |
| Fiat CROMA (154) | 105 коня | дизел |
| Lancia THEMA (834) | 117 коня | бензин |
| Lancia THEMA SW (834) | 147 коня | бензин |
| Lancia THEMA SW (834) | 181 коня | бензин |
| Lancia THEMA SW (834) | 115 коня | дизел |
| Lancia THEMA (834) | 147 коня | бензин |
| Lancia THEMA SW (834) | 105 коня | дизел |
| Alfa Romeo 164 (164) | 188 коня | бензин |
| Alfa Romeo 164 (164) | 175 коня | бензин |
