спирачен апарат FERODO
спирачен апарат
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FCL691952 |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| страна на монтаж | следваща ос |
| диаметър | 38 mm |
| тегло | 2,15 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат с вградена ръчна спирачка |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| диаметър 1 | 38 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | GIRLING |
| мярка на резбата 1 | M10X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL691951 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 520172
|
|
A.B.S. 528842
132.21 €
-20%
105.77 €
|
|
APEC braking RCA116
|
|
ATE 24338417085
|
|
BENDIX 691952B
|
|
BOSCH 0986471847
|
|
BOSCH 0986474876
|
|
BOSCH 098647B876
|
|
BOSCH 0986471847
|
|
BOSCH 986473847
|
|
Brake ENGINEERING CA1430R
|
|
Brake ENGINEERING CA2555R
|
|
BREMBO F24081
|
|
BREMBO F85101
|
|
DELPHI LC2002
|
|
DELPHI LC7329
|
|
FTE RS389808A0
|
|
FTE RX389808A0
|
|
FTE RX389821A0
|
|
JURID 691952J
|
|
KAWE 342251
|
|
KAWE 342461
|
|
LPR PF20040
|
|
MAPCO 4862
|
|
NK 2147132
|
|
NK 2147292
|
|
PAGID 87047
|
|
QUINTON HAZELL QBS4304
|
|
sbs 13012147292
|
|
TEXTAR 38007100
|
|
TEXTAR 38044400
|
|
TRISCAN 8170342251
|
|
TRISCAN 8170342461
|
|
TRISCAN 817010603
|
|
TRW BHN137
121.02 €
-20%
96.81 €
|
|
TRW BHN137E
113 €
-20%
90.4 €
|
|
TRW BHN191
97.47 €
-20%
77.98 €
|
|
TRW BHN191E
106.86 €
-20%
85.49 €
|
|
UBD 52645
|
|
VAICO V108523
|
|
VAICO V108543
|
|
SEAT 1H0615424
|
|
SEAT 1H0615424B
|
|
SEAT 1H0615424DX
|
|
VW 1H0615424
|
|
VW 1H0615424B
|
|
VW 1H0615424DX
|
|
VW 1H061542DX
|
| Volkswagen PASSAT (3A2, 35I) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3A2, 35I) | 75 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT (3A2, 35I) | 90 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT (3A2, 35I) | 75 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3A2, 35I) | 90 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3A2, 35I) | 174 коня | бензин |
| Volkswagen CORRADO (53I) | 160 коня | бензин |
| Volkswagen CORRADO (53I) | 136 коня | бензин |
| Volkswagen CORRADO (53I) | 190 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF III (1H1) | 75 коня | дизел |
| Volkswagen GOLF III (1H1) | 90 коня | дизел |
| Volkswagen GOLF III (1H1) | 75 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF III (1H1) | 75 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF III (1H1) | 90 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF III (1H1) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF III (1H1) | 174 коня | бензин |
| Volkswagen VENTO (1H2) | 65 коня | дизел |
| Volkswagen VENTO (1H2) | 75 коня | дизел |
| Volkswagen VENTO (1H2) | 90 коня | дизел |
| Volkswagen VENTO (1H2) | 55 коня | бензин |
| Volkswagen VENTO (1H2) | 60 коня | бензин |
| Volkswagen VENTO (1H2) | 75 коня | бензин |
| Volkswagen VENTO (1H2) | 75 коня | бензин |
| Volkswagen VENTO (1H2) | 90 коня | бензин |
| Volkswagen VENTO (1H2) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen VENTO (1H2) | 174 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3A5, 35I) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3A5, 35I) | 75 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT Variant (3A5, 35I) | 90 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT Variant (3A5, 35I) | 75 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3A5, 35I) | 90 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3A5, 35I) | 174 коня | бензин |
| Seat IBIZA II (6K1) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF III (1H1) | 190 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3A2, 35I) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3A5, 35I) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3A2, 35I) | 101 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3A5, 35I) | 101 коня | бензин |
| Volkswagen VENTO (1H2) | 101 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF III Variant (1H5) | 101 коня | бензин |
| Volkswagen CORRADO (53I) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3A2, 35I) | 110 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT Variant (3A5, 35I) | 110 коня | дизел |
| Volkswagen VENTO (1H2) | 110 коня | дизел |
| Volkswagen GOLF III Variant (1H5) | 190 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3A2, 35I) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3A5, 35I) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3A2, 35I) | 136 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3A5, 35I) | 136 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF III (1H1) | 64 коня | дизел |
| Volkswagen VENTO (1H2) | 64 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT (3A2, 35I) | 107 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3A5, 35I) | 107 коня | бензин |
