спирачен апарат FERODO
спирачен апарат
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FCL691953 |
| страна на монтаж | водеща ос |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| диаметър | 54 mm |
| тегло | 4,1 kg |
| вид на спирачния диск | плътен |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 18 mm |
| диаметър 1 | 54 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | LUCAS |
| мярка на резбата 1 | M10X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL691954 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 520221
|
|
BENDIX 691953B
|
|
BOSCH 0986473177
|
|
BOSCH 0986471703
|
|
BOSCH 986471703
|
|
Brake ENGINEERING CA1309
|
|
Brake ENGINEERING CA1310
|
|
BREMBO F85124
|
|
DELPHI LC7338
|
|
FTE RS549849A0
|
|
FTE RX549849A0
|
|
JURID 691953J
|
|
KAWE 342442
|
|
LPR PF10445
|
|
NK 2147219
|
|
QUINTON HAZELL QBS4379
|
|
sbs 13012147219
|
|
TEXTAR 38023000
|
|
TEXTAR 38072300
|
|
TRISCAN 8170342442
|
|
TRW BHW134
|
|
TRW BHW134E
|
|
UBD 54504
|
|
VW 701615123D
|
|
VW 701615123DX
|
|
VW 7D0615123D
|
| Volkswagen TRANSPORTER IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) | 78 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) | 110 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) | 110 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) | 60 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) | 68 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) | 78 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) | 84 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) | 102 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV кутия (70XA) | 84 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER IV кутия (70XA) | 110 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER IV кутия (70XA) | 61 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV кутия (70XA) | 68 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV кутия (70XA) | 78 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV кутия (70XA) | 110 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER IV кутия (70XA) | 78 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV (бордова) платформа/ шаси (70XD) | 61 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV (бордова) платформа/ шаси (70XD) | 68 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV (бордова) платформа/ шаси (70XD) | 78 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER IV (бордова) платформа/ шаси (70XD) | 110 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER IV (бордова) платформа/ шаси (70XD) | 110 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER IV (бордова) платформа/ шаси (70XD) | 84 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER IV (бордова) платформа/ шаси (70XD) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER IV (бордова) платформа/ шаси (70XD) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER IV кутия (70XA) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER IV кутия (70XA) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER IV (бордова) платформа/ шаси (70XD) | 78 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) | 140 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER IV кутия (70XA) | 102 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV (бордова) платформа/ шаси (70XD) | 102 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) | 88 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) | 151 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV кутия (70XA) | 75 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV (бордова) платформа/ шаси (70XD) | 75 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) | 75 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV кутия (70XA) | 102 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV кутия (70XA) | 88 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV (бордова) платформа/ шаси (70XD) | 88 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) | 61 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV кутия (70XA) | 60 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV (бордова) платформа/ шаси (70XD) | 60 коня | дизел |
