спирачен апарат FERODO
спирачен апарат
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FCL691971 |
| страна на монтаж | следваща ос |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| диаметър | 45 mm |
| тегло | 2,1 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| диаметър 1 | 45 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | GIRLING |
| номер на артикул в чифта | FCL691972 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 521501
|
|
ATE 27130010053
|
|
BENDIX 691971B
|
|
BOSCH 0986473780
|
|
BOSCH 098647A780
|
|
BOSCH 0986471780
|
|
BOSCH 986473780
|
|
Brake ENGINEERING CA291
|
|
BREMBO F68010
|
|
FTE RS45980A0
|
|
KAWE 34132
|
|
LPR PF10175
|
|
NK 213943
|
|
QUINTON HAZELL QBS3428
|
|
sbs 1301213943
|
|
TEXTAR 38016800
|
|
TRISCAN 817034132
|
|
TRW BHU104
|
|
TRW BHU104E
|
|
UBD 50722
|
|
RENAULT 7701020244
|
|
RENAULT 7701201168
|
| Renault 4 (112_) | 34 коня | бензин |
| Renault 4 кутия (R21_, R23_) | 34 коня | бензин |
| Renault 4 кутия (R21_, R23_) | 35 коня | бензин |
| Renault 5 (122_) | 37 коня | бензин |
| Renault 5 (122_) | 44 коня | бензин |
| Renault 5 (122_) | 45 коня | бензин |
| Renault 5 (122_) | 42 коня | бензин |
| Renault 5 (122_) | 45 коня | бензин |
| Renault 5 (122_) | 54 коня | бензин |
| Renault 5 (122_) | 59 коня | бензин |
| Renault 5 (122_) | 63 коня | бензин |
| Renault 4 (112_) | 44 коня | бензин |
