спирачен апарат FERODO
спирачен апарат
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FCL691999 |
| страна на монтаж | водеща ос |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| диаметър | 54 mm |
| тегло | 2,4 kg |
| вид на спирачния диск | плътен |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 12,9 mm |
| диаметър 1 | 54 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | GIRLING |
| номер на артикул в чифта | FCL692000 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VOLVO 3344058
|
|
VOLVO 33440587
|
|
VOLVO 90315052
|
|
A.B.S. 529861
|
|
A.B.S. 529862
|
|
APEC braking RCA100
|
|
ATE 24354116237
|
|
ATE 24354117235
|
|
BENDIX 691999B
|
|
BOSCH 0986473122
|
|
BOSCH 098647A122
|
|
Brake ENGINEERING CA800
|
|
BREMBO F85119
|
|
BREMBO F86040
|
|
DELPHI LC3470
|
|
FTE RX5498157A0
|
|
KAWE 34316
|
|
NK 214869
|
|
QUINTON HAZELL QBS4552
|
|
sbs 1301214869
|
|
TEXTAR 38116300
|
|
TRISCAN 817034316
|
|
TRW BHW185
|
|
TRW BHW185E
|
|
UBD 50660
|
| Volvo 480 E | 95 коня | бензин |
| Volvo 480 E | 109 коня | бензин |
| Volvo 480 E | 120 коня | бензин |
| Volvo 480 E | 102 коня | бензин |
| Volvo 480 E | 122 коня | бензин |
| Volvo 480 E | 110 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 95 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 120 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 87 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 102 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 90 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 110 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 120 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 102 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 90 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 110 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 109 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 109 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 90 коня | дизел |
| Volvo 440 K (445) | 90 коня | дизел |
| Volvo 480 E | 106 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 83 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 90 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 83 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 122 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 122 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 87 коня | бензин |
