спирачен апарат FERODO
спирачен апарат
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FCL692079 |
| страна на монтаж | водеща ос |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| диаметър | 57 mm |
| тегло | 3,3 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 23 mm |
| диаметър 1 | 57 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | LUCAS |
| мярка на резбата 1 | M10X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL692080 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 520871
|
|
BENDIX 692079B
|
|
BOSCH 0986473242
|
|
BOSCH 0986474828
|
|
BOSCH 0986474782
|
|
BOSCH 986474782
|
|
Brake ENGINEERING CA1434
|
|
BREMBO F52036
|
|
DELPHI LC4233
|
|
FTE RS579806A0
|
|
KAWE 342258
|
|
LPR PF11273
|
|
NK 2199149
|
|
QUINTON HAZELL QBS4967
|
|
sbs 13012199149
|
|
TEXTAR 38209600
|
|
TRISCAN 8170342258
|
|
TRW BHX131
|
|
TRW BHX131E
|
|
UBD 52846
|
|
HONDA 45013SN7G50
|
|
ROVER GBC90172
|
|
ROVER GBC90174
|
| Rover 600 (RH) | 115 коня | бензин |
| Rover 600 (RH) | 131 коня | бензин |
| Rover 600 (RH) | 105 коня | дизел |
| Rover 600 (RH) | 115 коня | бензин |
