спирачен апарат FERODO
спирачен апарат
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FCL692213 |
| страна на монтаж | водеща ос |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| диаметър | 57 mm |
| тегло | 2,7 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| диаметър 1 | 57 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | ATE |
| номер на артикул в чифта | FCL692214 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 427861
|
|
ATE 11357185012
|
|
BENDIX 692213B
|
|
BOSCH 0986471927
|
|
BOSCH 0986473927
|
|
BOSCH 0986471927
|
|
BOSCH 986473927
|
|
Brake ENGINEERING CA341
|
|
BREMBO F06036
|
|
DELPHI LC2772
|
|
FTE RS571302A0
|
|
FTE RX571302A0
|
|
KAWE 34878
|
|
NK 211527
|
|
QUINTON HAZELL QBS1219
|
|
sbs 1301211527
|
|
TEXTAR 38026200
|
|
TEXTAR 38086500
|
|
TRISCAN 817034878
|
|
TRW BHX118
|
|
TRW BHX118E
|
|
UBD 50878
|
|
BMW 34111151581
|
|
BMW 34111151583
|
|
BMW 34111154607
|
|
BMW 34111154609
|
|
BMW 34111160373
|
| BMW 5 (E28) | 90 коня | бензин |
| BMW 5 (E28) | 105 коня | бензин |
| BMW 5 (E28) | 125 коня | бензин |
| BMW 5 (E28) | 129 коня | бензин |
| BMW 5 (E28) | 86 коня | дизел |
| BMW 5 (E28) | 115 коня | дизел |
| BMW 5 (E28) | 150 коня | бензин |
| BMW 5 (E28) | 122 коня | бензин |
| BMW 5 (E28) | 129 коня | бензин |
| BMW 5 (E28) | 184 коня | бензин |
