спирачен апарат FERODO
спирачен апарат
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FCL692214 |
| страна на монтаж | водеща ос |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| диаметър | 57 mm |
| тегло | 2,7 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| диаметър 1 | 57 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | ATE |
| номер на артикул в чифта | FCL692213 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 427862
|
|
ATE 11357185022
|
|
BENDIX 692214B
|
|
BOSCH 0986471928
|
|
BOSCH 0986473928
|
|
BOSCH 0986471928
|
|
BOSCH 986473928
|
|
Brake ENGINEERING CA341R
|
|
BREMBO F06037
|
|
DELPHI LC2773
|
|
FTE RS571402A0
|
|
FTE RX571402A0
|
|
KAWE 34879
|
|
LPR PF10148
|
|
NK 211528
|
|
QUINTON HAZELL QBS1220
|
|
sbs 1301211528
|
|
TEXTAR 38078600
|
|
TRISCAN 817034879
|
|
TRW BHX119
|
|
TRW BHX119E
|
|
UBD 50879
|
|
BMW 34111151582
|
|
BMW 34111151584
|
|
BMW 34111154608
|
|
BMW 34111154610
|
|
BMW 34111157124
|
|
BMW 34111157488
|
|
BMW 34111160374
|
| BMW 5 (E28) | 90 коня | бензин |
| BMW 5 (E28) | 105 коня | бензин |
| BMW 5 (E28) | 125 коня | бензин |
| BMW 5 (E28) | 129 коня | бензин |
| BMW 5 (E28) | 86 коня | дизел |
| BMW 5 (E28) | 115 коня | дизел |
| BMW 5 (E28) | 150 коня | бензин |
| BMW 5 (E28) | 122 коня | бензин |
| BMW 5 (E28) | 129 коня | бензин |
| BMW 5 (E28) | 184 коня | бензин |
