спирачен апарат FERODO
спирачен апарат
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FCL692243 |
| страна на монтаж | водеща ос |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| диаметър | 45 mm |
| тегло | 1,2 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 8 mm |
| диаметър 1 | 45 mm |
| материал | алуминий |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | ATE |
| мярка на резбата 1 | M8X1,25 |
| номер на артикул в чифта | FCL692244 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 420281
123.57 €
-20%
98.86 €
|
|
APEC braking LCA160
|
|
ATE 11345680032
|
|
BENDIX 692243B
|
|
BOSCH 0986471885
|
|
BOSCH 0986473885
|
|
BOSCH 098647A885
|
|
BOSCH 0986471885
|
|
BOSCH 986473885
|
|
Brake ENGINEERING CA1026
|
|
Brake ENGINEERING CA1190
|
|
BREMBO F61094
|
|
DELPHI LC4221
|
|
FTE RS451301A0
|
|
FTE RX451301A0
|
|
JURID 692243J
|
|
KAWE 341990
|
|
LPR PF12425
|
|
MAPCO 4336
|
|
NK 211973
|
|
NK 213773
|
|
QUINTON HAZELL QBS1415
|
|
QUINTON HAZELL QBS3339
|
|
sbs 1301211973
|
|
sbs 1301213773
|
|
STOP 692243S
|
|
TEXTAR 38016400
|
|
TEXTAR 38055800
|
|
TRISCAN 8170341990
|
|
TRW BHS178
|
|
TRW BHS178E
145.21 €
-20%
116.17 €
|
|
UBD 52598
|
|
CITROEN 4400F9
|
|
CITROEN 4400K9
|
|
CITROEN 4400K9
|
|
CITROEN 441001
|
|
CITROEN 95658573
|
|
PEUGEOT 4400C4
|
|
PEUGEOT 4400F9
|
|
PEUGEOT 4400K9
|
| Citroen AX (ZA-_) | 41 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 45 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 54 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 95 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 60 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 85 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 67 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 52 коня | дизел |
| Citroen AX (ZA-_) | 50 коня | дизел |
| Citroen AX (ZA-_) | 60 коня | бензин |
| Peugeot 106 I (1A, 1C) | 45 коня | бензин |
| Peugeot 106 I (1A, 1C) | 60 коня | бензин |
| Citroen SAXO (S0, S1) | 45 коня | бензин |
| Citroen SAXO (S0, S1) | 54 коня | бензин |
| Citroen SAXO (S0, S1) | 75 коня | бензин |
| Citroen SAXO (S0, S1) | 54 коня | дизел |
| Citroen SAXO (S0, S1) | 57 коня | дизел |
| Peugeot 106 II (1) | 45 коня | бензин |
| Peugeot 106 II (1) | 60 коня | бензин |
| Peugeot 106 II (1) | 75 коня | бензин |
| Peugeot 106 II (1) | 89 коня | бензин |
| Peugeot 106 II (1) | 118 коня | бензин |
| Peugeot 106 II (1) | 101 коня | бензин |
| Peugeot 106 II (1) | 55 коня | дизел |
| Citroen AX (ZA-_) | 54 коня | бензин |
| Peugeot 106 I (1A, 1C) | 50 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 50 коня | бензин |
| Peugeot 106 II (1) | 54 коня | бензин |
| Peugeot 106 II (1) | 50 коня | бензин |
| Citroen SAXO (S0, S1) | 60 коня | бензин |
| Citroen SAXO (S0, S1) | 50 коня | бензин |
| Peugeot 106 II (1) | 57 коня | дизел |
| Citroen AX (ZA-_) | 44 коня | бензин |
| Peugeot 106 II (1) | 27 коня | електро |
