спирачен апарат FERODO
спирачен апарат
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FCL692244 |
| страна на монтаж | водеща ос |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| диаметър | 45 mm |
| тегло | 1,2 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 8 mm |
| диаметър 1 | 45 mm |
| материал | алуминий |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | ATE |
| мярка на резбата 1 | M8X1,25 |
| номер на артикул в чифта | FCL692243 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 420282
123.57 €
-20%
98.86 €
|
|
APEC braking RCA160
|
|
ATE 11345680042
|
|
BENDIX 692244B
|
|
BOSCH 0986471886
|
|
BOSCH 0986473886
|
|
BOSCH 098647A886
|
|
BOSCH 0986471886
|
|
BOSCH 986473886
|
|
Brake ENGINEERING CA1026R
|
|
Brake ENGINEERING CA1190R
|
|
BREMBO F61095
|
|
DELPHI LC4222
|
|
FTE RS451401A0
|
|
FTE RX451401A0
|
|
JURID 692244J
|
|
KAWE 341991
|
|
LPR PF12426
|
|
MAPCO 4337
|
|
NK 211974
|
|
NK 213774
|
|
QUINTON HAZELL QBS1416
|
|
QUINTON HAZELL QBS3340
|
|
sbs 1301211974
|
|
sbs 1301213774
|
|
STOP 692244S
|
|
TEXTAR 38016500
|
|
TEXTAR 38055900
|
|
TRISCAN 8170341991
|
|
TRW BHS179
|
|
TRW BHS179E
140.84 €
-20%
112.68 €
|
|
UBD 52599
|
|
CITROEN 4400G0
|
|
CITROEN 4400L0
|
|
CITROEN 4400L0
|
|
CITROEN 441002
|
|
CITROEN 95658574
|
|
PEUGEOT 4400C5
|
|
PEUGEOT 4400G0
|
|
PEUGEOT 4400L0
|
| Citroen AX (ZA-_) | 41 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 45 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 54 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 95 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 60 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 85 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 67 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 52 коня | дизел |
| Citroen AX (ZA-_) | 50 коня | дизел |
| Citroen AX (ZA-_) | 60 коня | бензин |
| Peugeot 106 I (1A, 1C) | 45 коня | бензин |
| Peugeot 106 I (1A, 1C) | 60 коня | бензин |
| Citroen SAXO (S0, S1) | 45 коня | бензин |
| Citroen SAXO (S0, S1) | 54 коня | бензин |
| Citroen SAXO (S0, S1) | 75 коня | бензин |
| Citroen SAXO (S0, S1) | 54 коня | дизел |
| Citroen SAXO (S0, S1) | 57 коня | дизел |
| Peugeot 106 II (1) | 45 коня | бензин |
| Peugeot 106 II (1) | 60 коня | бензин |
| Peugeot 106 II (1) | 75 коня | бензин |
| Peugeot 106 II (1) | 89 коня | бензин |
| Peugeot 106 II (1) | 118 коня | бензин |
| Peugeot 106 II (1) | 101 коня | бензин |
| Peugeot 106 II (1) | 55 коня | дизел |
| Citroen AX (ZA-_) | 54 коня | бензин |
| Peugeot 106 I (1A, 1C) | 50 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 50 коня | бензин |
| Peugeot 106 II (1) | 54 коня | бензин |
| Peugeot 106 II (1) | 50 коня | бензин |
| Citroen SAXO (S0, S1) | 60 коня | бензин |
| Citroen SAXO (S0, S1) | 50 коня | бензин |
| Peugeot 106 II (1) | 57 коня | дизел |
| Citroen AX (ZA-_) | 44 коня | бензин |
| Peugeot 106 II (1) | 27 коня | електро |
