спирачен апарат FERODO
спирачен апарат
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FCL692292 |
| страна на монтаж | водеща ос |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| диаметър | 48 mm |
| тегло | 3,1 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| диаметър 1 | 48 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | ATE |
| номер на артикул в чифта | FCL692291 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VAUXHALL 90187522
|
|
A.B.S. 428956
|
|
ATE 11348180302
|
|
BENDIX 692292B
|
|
BOSCH 0986471892
|
|
BOSCH 0986473892
|
|
BOSCH 0986471892
|
|
BOSCH 986473892
|
|
Brake ENGINEERING CA1130R
|
|
Brake ENGINEERING CA565R
|
|
BREMBO F59013
|
|
DELPHI LC1952
|
|
FTE RS481403A0
|
|
KAWE 34257
|
|
LPR PF10128
|
|
NK 213634
|
|
NK 213642
|
|
NK 213678
|
|
QUINTON HAZELL QBS3130
|
|
sbs 1301213634
|
|
sbs 1301213678
|
|
TRISCAN 817034257
|
|
TRW BHV205
|
|
TRW BHV205E
|
|
UBD 50257
|
|
OPEL 542083
|
|
OPEL 90187522
|
| Opel KADETT D (31_-34_, 41_-44_) | 55 коня | бензин |
| Opel KADETT D (31_-34_, 41_-44_) | 53 коня | бензин |
| Opel KADETT D (31_-34_, 41_-44_) | 60 коня | бензин |
| Opel KADETT D (31_-34_, 41_-44_) | 60 коня | бензин |
| Opel KADETT D (31_-34_, 41_-44_) | 75 коня | бензин |
| Opel KADETT D комби (35_, 36_, 45_, 46_) | 53 коня | бензин |
| Opel KADETT D комби (35_, 36_, 45_, 46_) | 60 коня | бензин |
| Opel KADETT D комби (35_, 36_, 45_, 46_) | 60 коня | бензин |
| Opel KADETT D комби (35_, 36_, 45_, 46_) | 75 коня | бензин |
| Opel KADETT E хетчбек (33_, 34_, 43_, 44_) | 55 коня | бензин |
| Opel KADETT E хетчбек (33_, 34_, 43_, 44_) | 60 коня | бензин |
| Opel KADETT E хетчбек (33_, 34_, 43_, 44_) | 75 коня | бензин |
| Opel KADETT E хетчбек (33_, 34_, 43_, 44_) | 75 коня | бензин |
| Opel KADETT E хетчбек (33_, 34_, 43_, 44_) | 60 коня | бензин |
| Opel KADETT E (39_, 49_) | 55 коня | бензин |
| Opel KADETT E (39_, 49_) | 60 коня | бензин |
| Opel KADETT E (39_, 49_) | 75 коня | бензин |
| Opel KADETT E (39_, 49_) | 75 коня | бензин |
| Opel KADETT E (39_, 49_) | 60 коня | бензин |
| Opel KADETT E комби (35_, 36_, 45_, 46_) | 55 коня | бензин |
| Opel KADETT E комби (35_, 36_, 45_, 46_) | 60 коня | бензин |
| Opel KADETT E комби (35_, 36_, 45_, 46_) | 75 коня | бензин |
| Opel KADETT E комби (35_, 36_, 45_, 46_) | 75 коня | бензин |
| Opel KADETT E комби (35_, 36_, 45_, 46_) | 60 коня | бензин |
| Opel KADETT E кабриолет (43B_) | 75 коня | бензин |
| Opel KADETT E хетчбек (33_, 34_, 43_, 44_) | 60 коня | бензин |
| Opel KADETT E (39_, 49_) | 60 коня | бензин |
| Opel KADETT E комби (35_, 36_, 45_, 46_) | 60 коня | бензин |
| Opel KADETT E Combo (38_, 48_) | 60 коня | бензин |
| Opel KADETT E Combo (38_, 48_) | 75 коня | бензин |
| Opel KADETT E Combo (38_, 48_) | 75 коня | бензин |
| Opel KADETT E Combo (38_, 48_) | 60 коня | бензин |
| Opel KADETT E кутия (37_, 47_) | 55 коня | бензин |
| Opel KADETT E кутия (37_, 47_) | 60 коня | бензин |
| Opel KADETT E кутия (37_, 47_) | 90 коня | бензин |
| Opel KADETT E кутия (37_, 47_) | 60 коня | бензин |
| Opel KADETT E кабриолет (43B_) | 60 коня | бензин |
| Opel KADETT E кабриолет (43B_) | 75 коня | бензин |
| Opel KADETT E хетчбек (33_, 34_, 43_, 44_) | 82 коня | бензин |
