спирачен апарат FERODO
спирачен апарат
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FCL692337 |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| страна на монтаж | следваща ос |
| диаметър | 33 mm |
| тегло | 1,9 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат с вградена ръчна спирачка |
| дебелина на спирачния диск | 9 mm |
| диаметър 1 | 33 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | ATE |
| мярка на резбата 1 | M8X1,25 |
| номер на артикул в чифта | FCL692338 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VOLVO 33425265
|
|
VOLVO 3342827
|
|
VOLVO 33428277
|
|
VOLVO 33428277
|
|
VOLVO 90311085
|
|
VOLVO 90315094
|
|
A.B.S. 420131
|
|
ATE 11333499952
|
|
BENDIX 692337B
|
|
BOSCH 0986474853
|
|
BOSCH 986474853
|
|
Brake ENGINEERING CA849
|
|
BREMBO F86004
|
|
DELPHI LC3472
|
|
FTE RS331305A0
|
|
FTE RX331305A0
|
|
KAWE 34210
|
|
NK 214871
|
|
QUINTON HAZELL QBS4553
|
|
sbs 1301214871
|
|
TEXTAR 38000200
|
|
TEXTAR 38033400
|
|
TRISCAN 817034210
|
|
TRW BHN220
|
|
TRW BHN220E
|
|
UBD 50004
|
| Volvo 480 E | 102 коня | бензин |
