спирачен апарат FERODO
спирачен апарат
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FCL692338 |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| страна на монтаж | следваща ос |
| диаметър | 33 mm |
| тегло | 1,9 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат с вградена ръчна спирачка |
| дебелина на спирачния диск | 9 mm |
| диаметър 1 | 33 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | ATE |
| мярка на резбата 1 | M8X1,25 |
| номер на артикул в чифта | FCL692337 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VOLVO 3342527
|
|
VOLVO 3342828
|
|
VOLVO 33428285
|
|
VOLVO 33428285
|
|
VOLVO 90311093
|
|
VOLVO 90315102
|
|
A.B.S. 420132
|
|
ATE 11333499962
|
|
BENDIX 692338B
|
|
BOSCH 0986474854
|
|
BOSCH 0986474854
|
|
BOSCH 986474854
|
|
Brake ENGINEERING CA849R
|
|
BREMBO F86005
|
|
DELPHI LC3473
|
|
FTE RS331405A0
|
|
FTE RX331405A0
|
|
KAWE 34211
|
|
NK 214872
|
|
QUINTON HAZELL QBS4554
|
|
sbs 1301214872
|
|
TEXTAR 38000400
|
|
TEXTAR 38033800
|
|
TRISCAN 817034211
|
|
TRW BHN221
|
|
TRW BHN221E
|
|
UBD 50005
|
| Volvo 480 E | 102 коня | бензин |
